Niedziela w F1L: Zwycięstwo GKS-u Katowice i Górnika Łęczna

23 kwi 2023 Udostępnij

W niedziele emocji nie brakowało. Trzy bramki katowiczan w meczu z GKS-em Tychy, bezbramkowy remis w Chojnicach oraz zwycięstwo Górnika Łęczna.

GKS Tychy - GKS Katowice 0:3 (0:1) 

Bramki: Adrian Błąd 38', Sebastian Bergier 50', Dominik Kościelniak 53'

 

Wynik spotkania w 37. minucie meczu otworzył Adrian Błąd. Katowiczanie wykorzystali złe wyprowadzenie pomyłkę Nemanji Nedicia i Konrad Jałocha był bezradny. Drugą połowę perfekcyjnie rozpoczęli piłkarze GKS-u Katowice. Dwie bramki w ciągu kilku minut. Najpierw Sebastian Bergier pokonał bramkarza gospodarzy, a na 3:0 podwyższył Dominik Kościelniak. W ostatniej minucie spotkania interwencją na wagę czystego konta zespołu z Katowic popisał się Dawid Kudła, instynktownie broniąc strzał z bliskiej odległości.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 0:0 (0:0) 

 

Pierwsza połowa w Chojnicach nie przyniosła nam emocji. Delikatną przewagę w końcówce pierwszej odsłony gry mieli piłkarze Chojniczanki, lecz nie potrafili znaleźć drogi do bramki Zagłębia Sosnowiec. W 52. minucie meczu po strzale Wojciecha Szumilasa piłka uderzyła w poprzeczkę. Ostatnie minuty należały do gospodarzy. Dobra postawa Mateusza Kosa w bramce sosnowiczan spowodowała, że w drugim niedzielnym meczu padł bezbramkowy remis.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (2:0) 

Bramki: Miłosz Kozak 13', Serhij Krykun 31' - Andrzej Trubeha 56'

 

 

Rzut wolny na pierwszą bramkę w meczu zamienił w 13. minucie meczu Miłosz Kozak. Po 31 minutach Górnik Łęczna prowadził już 2:0. Pięknym strzałem z okolic szesnastego metra popisał się Serhij Krykun, a piłka poszybowała w okienko bramki Tomasza Loski. Kontaktowe trafienie dla gości z Niecieczy zaliczył Andrzej Trubeha. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.