Niedziela w F1L: Wygrana Ruchu i dwa remisy

30 kwi 2023 Udostępnij

W niedziele emocji nie brakowało. Ruch Chorzów wskoczył na pozycję wicelidera, Podbeskidzie podzieliło się punktami z Termalicą, a Arka Gdynia zremisowała z Puszczą Niepołomice.

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów 0:1 (0:1) 

Bramki: Daniel Szczepan 38'

 

W początkowych minutach meczu drużyna gości była mocno zmotywowana do strzelenia bramki. W 15. minucie meczu  w polu karnym Sandacji zrobiło się dość niebezpiecznie, jednak Ruch nie wykorzystał swojej szansy. W 20. minucie żółtą kartkę otrzymał Toporkiewicz po faulu na Kobusińskim. W 38. minucie spotkanie na 1:0 otworzył Daniel Szczepan. Druga połowa nie przyniosła żadnej z drużyn bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Ruchu Chorzów.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica 2:2 (1:2) 
Bramki: Goku 19', Simonsen 49' - Ambrosiewicz 25', Hartherz 30' (GS)

Pierwsza połowa spotkania obfitowała w trzy bramki. Już w 19. minucie bramkę zdobył Goku wysuwając Podbeskidzie na prowadzenie. Niestety 6 minut później w bramce znalazła się piłka po strzale Ambrosiewicza i mecz otworzył się na nowo dla obu drużyn. 30. minuta po golu samobójczym Hartherza dała prowadzenie Termalice. Druga połowa rozpoczęła się trafieniem na remis po uderzeniu Simonsena. Kolejnych bramek jednak nie było, a mecz zakończył się remisem 2:2.

 

 

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1) 
Bramki: Sebastian Milewski 71' - Michał Koj 33'

 

W pierwszych minutach przewagę na boisku przejawiała Puszcza Niepołomice. Dopiero w 16. minucie meczu niebezpieczną sytuację stworzyła Arka Gdynia w polu karnym gości. Nie przyniosło to żadnych efektów i nadal na boisku dominowali goście. W 33. minucie po strzale Michała Koja Puszcza wysunęła się na prowadzenie 1:0.  W drugiej połowie spotkania solenizant Sebastian Milewski po fantastycznym strzale zdobył bramkę wyrównującą na 1:1 i z tym wynikiem zakończyliśmy to niedzielne spotkanie.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.