Niedziela w F1L: Remis w Katowicach i zwycięstwa ŁKS-u i Chrobrego

19 lut 2023 Udostępnij

W pierwszym niedzielnym meczu w Katowicach padł remis, a dwa kolejne zakończyły się zwycięstwem ŁKS-u i Chrobrego.

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

Bramki:  Kamil Biliński 56', Grzegorz Rogala 62'

 

Pierwsza połowa meczu przebiegała z lekką przewagą zawodników z Bielska-Białej. Gospodarze mieli swoją szansę na otwarcie wyniku w Katowicach, lecz piłka ostatecznie nie wpadła do bramki po strzale Araka. Bliski strzelenia pierwszego gola w meczu był też Krzysztof Drzazga. Uderzył piłkę głową z okolic jedenastego metra, ale skuteczną interwencją popisał się Dawid Kudła. W pierwszych 45 minutach nie oglądaliśmy bramek. Sytuacja zmieniła się w drugiej odsłonie gry, Kamil Biliński otworzył wynik spotkania, a 6 minut później do siatki trafił Grzegorz Rogala. Mecz zakończył się remisem.

 

Skra Częstochowa - ŁKS Łódź 1:2 (0:2)

Bramki: Bartosz Szeliga 4',  Michał Mokrzycki 18', Kamil Lukoszek 61'

 

Już w 5. minucie meczu wynik spotkania otworzył Szeliga. Cudownym trafieniem z rzutu wolnego podwyższył rezultat Mokrzycki zapewniając łodzianom dwa gole przewagi. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie i to goście prowadzili w meczu, a gospodarze musieli gonić wynik. Początek drugiej części gry mógł przynieść gospodarzom bramkę kontaktową, lecz świetną interwencją popisał się Alexander Bobek. Pierwszym trafieniem dla Częstochowian popisał się Kamil Lukoszek. Końcówka spotkania należała do graczy Skry Częstochowa, ale żaden strzał nie znalazł drogi do bramki ŁKS-u. Końcowy wynik nie uległ już zmianie i komplet punktów zgarniają łodzianie.

 

Chrobry Głowgów - Chojniczanka Chojnice 3:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Machaj 30’, Kamil Wojtyra 54’, Mateusz Machaj 68’

 

Gospodarze już w 1. minucie meczu mogli prowadzić. Po krótkiej chwili radości bramka została anulowana z powodu spalonego. Weryfikacja VAR w 29. minucie meczu sprawiła, że to piłkarze Chrobrego cieszyli się z trafienia. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy. Od 54. minuty meczu piłkarze z Głogowa prowadzili już dwoma bramkami po strzale Kamila Wojtyry, a trzecią bramkę dołożył Mateusz Machaj. Jedyne trafienie dla gości zanotował Szymon Skrzypczak, wykorzystując rzut karny w ostatniej minucie meczu. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.