Niedziela w F1L: Podział punktów w Lublinie, przegrana Odry Opole

6 sie 2023 Udostępnij
1liga.org

W niedzielnych meczach Motor Lublin zremisował z GKS Katowice, natomiast Odra Opole przegrała u siebie 0:2. Tyszanie zostali nowymi liderami ligi.

Motor Lublin - GKS Katowice 1:1 (0:1)
Bramki:
Michał Król 58' - Sebastian Bergier 7'

GKS Katowice zdecydowanie dominował w pierwszej połowie spotkania. Już w 7. minucie Sebastian Bergier dał prowadzenie gościom. Motor miał dużo szczęścia, a dodatkowo świetnie bronił Łukasz Budziłek, który w drugiej połowie nie dał się pokonać nawet przy rzucie karnym. Podopieczni Goncalo Feio przebudzili się dopiero w drugiej części spotkania i w 58. minucie po strzale Michała Króla wyrównali spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

 

Odra Opole - GKS Tychy 0:2 (0:0)
Bramki:
 Wiktor Niewiarowski 79', Daniel Rumin 95'

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Gospodarze mieli świetną okazję do objęcia prowadzenia, kiedy sędzia podyktował rzut karny, jednak Maciej Makuszewski nie wykorzystał go i do przerwy obie drużyny nie zanotowały na swoim koncie żadnej bramki. Po przerwie czerwoną kartkę otrzymał Wojciech Kamiński. W 79. minucie do bramki Odry trafił Wiktor Niewiarowski wysuwając GKS Tychy na prowadzenie. W doliczonym czasie gry goście podwyższyli prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.