Niedziela w F1L: Pewne wygrane gospodarzy

21 lis 2021 Udostępnij

Pewne wygrane gospodarzy. ŁKS pokonał GKS Tychy, a Chrobry wygrał w Głogowie z Stomilem Olsztyn.

ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 20’, Maciej Wolski 80’ 

 

W 20. minucie Antonio Dominguez dośrodkował na głowę Macieja Radaszkiewicza, a ten umieścił futbolówkę w bramce. Do końca pierwszej połowy to ŁKS dominował w każdym boiskowym aspekcie, jednak nie zdołał tego udokumentować kolejnymi trafieniami. Po przerwie podopieczni Artura Derbina chcieli odmienić losy spotkania i częściej utrzymywali się przy futbolówce, jednak Marek Kozioł nie dał się zaskoczyć m.in. po uderzeniu Macieja Mańki. W samej końcówce Jan Sobociński wybił futbolówkę z linii bramkowej, a kilka minut przed końcowym gwizdkiem Maciej Wolski uderzył na bramkę Jałochy, piłka odbiła się od obrońcy i zmyliła golkipera tyszan i wpadła do bramki. Tym samym ŁKS awansował do strefy barażowej.

 

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Hubert Turski 34, Dominik Piła 69’ 

 

Hubert Turski i Dominik Piła, czyli zawodnicy, którzy byli powołani do młodzieżowych reprezentacji Polski podczas ostatniej przerwy na kadrę, zapewnili Chrobremu wygraną nad Stomilem. To jednak goście mogli ułożyć to spotkanie po swojej myśli, jednak Łukasz Moneta nie wykorzystał rzutu karnego, który obronił Rafał Leszczyński. Wykorzystał to właśnie Turski, który kilka minut później strzelił swoją pierwszą bramkę w Fortuna 1 Lidze. W drugiej połowie na listę strzelców trafił Dominik Piła i Chrobry oddalił się od strefy spadkowej. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.