Po emocjonującej sobocie przyszła pora na równie ciekawą niedziele. Odra Opole przełamała złą passę i pokonała Polonie Warszawa. W Płocku niespodziewanie Znicz pokonał Wisłę, a Miedź pewnie pokonała Zagłębie Sosnowiec.

Odra Opole - Polonia Warszawa 3:0 (0:0)
Bramki:
Rafał Niziołek (k) 48', Din Sula 74', Jakub Antczak 90'

Wynik spotkania w 48. minucie z rzutu karnego otworzył Rafał Niziołek. Podwyższył Din Sula, dobijając odbitą piłkę przez bramkarza Polonii Warszawa. Rezultat meczu ustalił w 90. minucie spotkania Jakub Antczak, który minął obrońcę gości i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

Wisła Płock - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Bramki
: Shuma Nagamatsu 63'

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w 63. minucie spotkania wynik otworzył Shuma Nagamatsu, który strzałem z woleja pokonał Bartłomieja Gradeckiego. Bramka Japończyka okazała się jedyną w meczu i dała bardzo cenne trzy punkty Zniczowi Pruszków. Oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki
: Kamil Drygas 8', Kamil Drygas 68'

Kamil Drygas otworzył wynik spotkania już w 8. minucie. Skorzystał z dobrego dośrodkowania z bocznego sektora boiska i pokonał Mateusza Kosa. Po przerwie dorzucił do dorobku bramkowego jeszcze jedną bramkę. Minął kilku zawodników i precyzyjnym strzałem ustalił wynik meczu na 2:0.