Niedziela w F1L: trzy niedzielne remisy

3 mar 2024 Udostępnij
1liga.org
Fot. 400mm.pl

Derby Lubelszczyzny zakończyły się podziałem punktów. W Warszawie również padł remis, a w walce o utrzymanie pomiędzy Zagłębiem, a Podbeskidziem nie zobaczyliśmy bramek.

Górnik Łęczna - Motor Lublin 1:1 (0:1)
Bramki:
 Kacper Łukasiak 58' - Bartosz Wolski 32'

Prowadzenie w Derbach Lubelszczyzny dał Motorowi Bartosz Wolski, płaskim strzałem pokonał Macieja Gostomskiego. Piłka odbiła się jeszcze od piłkarza Górnika i wpadła do siatki. Wyrównał po składnej akcji gospodarzy Kacper Łukasiak, posyłając piłkę przy słupku bramki strzeżonej przez Kacpra Rosę.

Polonia Warszawa - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
Bramki: 
Xabier Auzmendi Arruabarrena 9', - Albert Zarówny 28'

Polonia prowadziła od 9. minuty. Xabier Auzmendi Arruabarrena pokonał strzałem głową bramkarza Chrobrego Głogów. Wyrównał, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu różnego Albert Zarówny. Wynik nie uległ zmianie i kolejny niedzielny remis stał się faktem.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (0:0)

Bardzo ważny mecz dla obu ekip w kontekście utrzymania w Fortuna 1 Lidze. W pierwszej połowie swoją dobrą sytuację mieli piłkarze z Bielska-Białej, ale piłkę lecącą do bramki wybił Remy. Po przerwie do sytuacji bramkowych dochodzili gospodarze, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki gości i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.