Niedziela w F1L: Rodado ratuje Wisłę

17 gru 2023 Udostępnij
1liga.org

W Krakowie nie zabrakło emocji. Zwycięstwo w ostatnich sekundach uratował Rodado. Podbeskidzie przełamało złą passę, a GKS Tychy pewnie pokonał Stal Rzeszów.

Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki:
Angel Rodado 18' - Szymon Kobusiński 77' (k)

Wisła Kraków prowadziła od 18. minuty meczu w Krakowie. Angel Rodado wykorzystał perfekcyjnie dograną piłkę i pokonał bramkarza Polonii. Gospodarze schodzili na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu. W 77. minucie wyrównał z rzutu karnego Szymon Kobusiński. Płaskim strzałem przy słupku pokonał Kamila Brodę. Trzy punkty w ostatnich sekundach meczu zapewnił Wiśle Angel Rodado, którego była to druga bramka w tym meczu!

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Bramki: Daniel Mikołajewski 90' (k)

Goście w pierwszej połowie mieli okazję do strzelenia bramki, lecz piłkę zmierzającą do bramki wybił piłkarz Znicza Pruszków. Pod koniec spotkania zwycięską bramkę dla Podbeskidzia zdobył z rzutu karnego Daniel Mikołajewski.

GKS Tychy - Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
Bramki:
Daniel Rumin 2', Marko Dijakovic 86'

Bardzo szybkie otwarcie wyniku przez GKS Tychy. Już w 2. minucie Daniel Rumin wpisał się na listę strzelców. Na drugą bramkę gospodarzy musieliśmy poczekać aż do 86. minuty. Marko Dijakovic pięknym strzałem zza pola karnego pokonał Jakuba Wrąbla. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.