Nie jesteś jeszcze w Fortuna Klub Plus? Nic straconego!

18 lut 2019 Udostępnij

Jako dumny sponsor Fortuna 1 Liga pragniemy przedstawić spersonalizowane karty Fortuna Klub Plus z herbami drużyn występujących w ramach rozgrywek Fortuna 1 Liga.

Kup bilet bądź karnet na mecz swojej drużyny i odbierz wyjątkową kartę. Następnie udaj się do dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów, a po dokonaniu rejestracji otrzymaj 10 zł w punktach FKP na grę. W najbliższą środę Twoje konto zostanie doładowane dodatkowymi 20 zł w punktach FKP. Ciesz się grą i wspieraj swój klub!

 

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do odbioru nowych kart, które dostępne są w klubowych punktach sprzedaży biletów oraz karnetów, a także w stacjonarnych Punktach Przyjmowania Zakładów.

 

Karty dostępne są w Punktach Przyjmowania Zakładów we wszystkich miastach klubów występujących w Fortuna 1 Liga lub w ich najbliższej okolicy.

 

 

Ogólne zasady i korzyści płynące z Fortuna Klub Plus:

 

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

 

- Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient otrzymuje 1 punkt FKP)

- Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach

- Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów

- W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

 

WYKORZYSTANIE PUNKTÓW

 

Zgromadzone punkty można wykorzystać na:

 

- Bonusy dostępne w katalogu

- Darmowe zakłady

- Bonusy kursowe

 

Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.