NICE złotym partnerem GieKSy

20 paź 2018 Udostępnij

Firma Nice Polska została złotym partnerem w Klubie Biznesu GKS-u Katowice.

- Jesteśmy dumni, że kolejna marka o międzynarodowym zasięgu, jaką jest Nice - światowy lider w dziedzinie automatyki, doceniła naszą działalność oraz płynące z niej korzyści i postanowiła dołączyć do grona naszych partnerów biznesowych. Zaufanie, jakim nas obdarzono to dla nas kolejny, bardzo mocny bodziec do jeszcze bardziej wytężonej pracy - mówi Bartosz Malaka, kierownik Działu Sprzedaży GKS-u.


Polski oddział Nice powstał w 1996 roku i był jednym z pierwszych filii zagranicznych grupy Nice. W okresie ponad 20-letniej obecności na polskim rynku asortyment powiększył się od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów. Na przestrzeni lat firma została liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu i przemysłu, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji. Obecnie sieć dystrybucji składa się z ponad 1500 Partnerów Handlowych na terenie Polski oraz Ukrainy. Nice Polska od kilku lat aktywnie angażuje się w rozwój różnego typu sportowych inicjatyw. Była Oficjalnym Partnerem piłkarskiej Ekstraklasy, Sponsorem Głównym Sędziów PZPN na szczeblu centralnym, natomiast w zeszłym roku była sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszej ligi piłkarskiej oraz w dalszym ciągu aktywnie sponsoruje żużel. Więcej informacji na oficjalnej stronie- Przez półtora roku jako sponsor tytularny rozgrywek mieliśmy okazję poznać kuluary funkcjonowania zaplecza piłkarskiej Ekstraklasy i tym samy zauważyć wyróżniające się kluby. Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z jednym z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich – GKS-em Katowice. Śląsk to dla nas bardzo ważny region, gdzie swoją działalność prowadzi wielu wiodących Partnerów Handlowych Nice. Mamy nadzieję, że współpracując z klubem w jeszcze większym stopniu zwiększymy świadomość naszej marki wśród potencjalnych użytkowników naszych produktów oraz będziemy mieli okazję budować relacje z naszymi dystrybutorami, wspólnie przeżywając widowiska sportowe na stadionie przy Bukowej – powiedział Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.