Nice 1. liga: GKS Tychy - Drutex-Bytovia. Transmisja w Polsacie Sport

19 sie 2017 Udostępnij

W sobotę GKS Tychy podejmie na Stadionie Miejskim rewalację początku sezonu Nice 1. ligi, Drutex-Bytovię. Podopieczni trenera Adriana Stawskiego w przypadku zwycięstwa wrócą na pozycję lidera.

Rewolucja kadrowa w Bytowie jak dotąd przynosi zamierzone efekty. Po trzech kolejkach Nice 1. ligi Drutex-Bytovia z kompletem punktów nieoczekiwanie rozsiadła się na fotelu lidera. Drużyny takie jak Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała, czy spadający z ekstraklasy Ruch Chorzów musiały uznać wyższość "Czarnych Wilków". 


W 4. kolejce na drodze bytowian stanie GKS Tychy, który z dorobkiem sześciu punktów plasuje się w połowie ligowej stawki. Po dwóch zwycięstwach na początku sezonu z Wigrami Suwałki i Stalą Mielec "Tyszanie" doznali porażki z Chrobrym Głogów. Prowadzony przez trenera Jurija Szatałowa zespół będzie chciał wrócić na zwycięski szlak.

 

W składzie GKS-u zabraknie dziś leczącego kontuzję Łukasza Grzeszczyka. Poza kadrą na mecz w zespole Bytovii znaleźli się wracający do zdrowia Łukasz Wróbel, Mario Cieślik i Michał Rzuchowski. Spotkanie poprowadzi sędzia z Warszawy, Łukasz Szczech.

 

Transmisja z meczu GKS Tychy - Drutex-Bytovia Bytów o godzinie 14.30 w Polsacie Sport.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.