Nice 1 Liga. Ruch Chorzów - GKS Tychy: Transmisja w Polsacie Sport

14 wrz 2017 Udostępnij

W czwartek odbędzie się jeden zaległy mecz 8. kolejki Nice 1 Ligi. Ruch Chorzów podejmie na własnym boisku GKS Tychy. „Niebiescy” powalczą o drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Transmisja spotkania Ruch Chorzów – GKS Tychy od godziny 17:45 w Polsacie Sport.

Nie tak Ruch wyobrażał sobie początek sezonu na zapleczu Ekstraklasy. „Niebiescy” rozgrywki zaczęli w pięcioma punktami ujemnymi i po rozegraniu siedmiu spotkań w dalszym ciągu znajdują się „pod kreską”. Chorzowianie przegrali sześć meczów i tylko raz wygrali – 18 sierpnia okazali się lepsi od Stomilu Olsztyn. W poprzedniej kolejce trzy punkty przeciwko najbardziej utytułowanemu klubowi w Polsce zdobyła Olimpia Grudziądz, która przed własną publicznością zwyciężyła 1:0.

 

GKS Tychy w dobrych nastrojach do tego meczu nie ma prawa przystąpić, gdyż w poprzednim meczu tyszanie przegrali 0:3 z Chojniczanką Chojnice. Podopieczni Jurija Szatałowa nie są w dobrej dyspozycji, o czym świadczy chociażby ostatni wygrany przez jego ekipę mecz – miało to miejsce 19 sierpnia. Od tamtego czasu – dwie porażki i jeden remis.

 

Transmisja spotkania Ruch Chorzów – GKS Tychy od godziny 17:45 w Polsacie Sport.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.