Napolov może grać

11 maj 2017 Udostępnij

Serhiy Napolov został w czwatek zgłoszony do rozgrywek. Oznacza to, że pochodzący z Ukrainy zawodnik może występować w barwach Chrobrego.

Napolov trafił do Chrobrego na początku roku. W związku z tym, że jako obywatel kraju będącego poza strukturami Unii Europejskiej, klub musiał zgromadzić i złożyć w lutym do Urzędu Wojewódzkiego niezbędne dokumenty, na podstawie których Wojewoda Dolnośląski podjąłby decyzję o zezwoleniu na jego pobyt czasowy i pracę. Urząd miał na to określoną ilość czasu.

 

Teraz jednak stosowane pismo z pozytywną decyzją dotarło do klubu. To oznacza, że Chrobry mógł dokonać rejestracji zawodnika w systemie PZPN-u, co z kolei powoduje jego możliwość gry czy od razu w Nice 1 Lidze już w piątek czy po dłuższym okresie przerwy najpierw w rezerwach w Saltex 4 Lide, to już zależy od trenera Ireneusza Mamrota.

 

Formalności trwały długo, bo w urzędzie takich wniosków jest bardzo dużo. Najważniejsze jednak, że ta decyzja do nas dotarła, jest ona pomyślna i że czekaliśmy na nią i tak krócej, bo trzy, a nie sześć miesięcy. Dziękuję posłowi Wojciechowi Zubowskiemu za okazaną tu pomoc powiedział dyrektor klubu Zbigniew Prejs.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.