Najważniejsze mecze dekady!

11 cze 2017 Udostępnij

Po 11 latach Radomiak stanie przed szansą by powrócić na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy. Mecze barażowe z Drutex-Bytovią dla Radomiaka to bez wątpienia najważniejsze spotkania w ostatniej dekadzie.

Za kilka dni minie 11 lat od kiedy Radomiak pożegnał się zapleczem ekstraklasy. "Jeśli tylko zarząd klubu i prezydent zechcą to podejmuję się od jutra zadania zbudowania nowego zespołu, który w przeciągu 12 miesięcy awansuje do II ligi" - tak mówił w czerwcu 2006 roku po przegranym barażu z Odrą Opole ówczesny trener Radomiaka Witold Mroziewski. Przez dziesięć kolejnych sezonów nie udało się Radomiakowi wrócić na drugi szczebel rozgrywkowy w Polsce. Teraz zieloni stają przed szansą by w końcu tego dokonać. 

 

Bardzo dużo przez te wszystkie lata się zmieniło i wydarzyło. Droga do tego by Radomiak znalazł się w tym miejscu gdzie jest obecnie była wyboista, długa i kręta. Nie brakowało wzlotów i upadków. Zmieniały się struktury, zmieniali się prezesi, działacze, trenerzy, przez Klub przewinęło się mnóstwo piłkarzy. Jedno co pozostało niezmienne, to wiara kibiców w to, że Radomiak wróci tam gdzie jest jego miejsce. W miejsce w którym spędził równe 20 sezonów, rozegrał ponad 550 meczów i strzelił ponad 630 goli. 


Wiele w ostatniej dekadzie było pięknych i ważnych momentów. Były mecze ważne, bardzo ważne, prestiżowe, okolicznościowe, jubileuszowe. Te najważniejsze teraz Radomiaka czekają 11 i 18 czerwca. To nie będą dwa najważniejsze mecze w tej rundzie, w tym roku czy w tym sezonie. Mecze z Drutex-Bytovią to będą najważniejsze mecze w ostatniej dekadzie! 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.