Najładniejsze gole 2017 roku w Nice 1 Lidze

28 gru 2017 Udostępnij

2017 rok w Nice 1 Lidze obfitował nie tylko w szalone zwroty akcji, ale też w kapitalne gole. Specjalnie dla Was wybraliśmy siedem wspaniałych trafień, spośród których możecie wybrać bramkę 2017 roku w drugiej klasie rozgrywkowej.

Zaraz po powrocie piłkarzy na pierwszoligowe boiska w marcu, zaroiło się od pięknych goli. Najładniejszym trafieniem marca nasi czytelnicy uznali jednak pięknego rogala w wykonaniu Krzysztofa Drzazgi, który zapewnił Stali Mielec zwycięstwo nad Chrobrym Głogów.

 

Większy ciężar gatunkowy miały inne gole - już z końcówki sezonu 2016/2017. Kapitalne uderzenie z dystansu Rafała Kurzawy przypieczętowało bardzo ważne zwycięstwo Górnika Zabrze nad Podbeskidziem Bielsko-Biała. Piękny strzał Igora Angulo dał natomiast zabrzanom triumf nad Wisłą Puławy i upragniony awans do Ekstraklasy.

 

Końcówka poprzedniego sezonu i początek obecnego to bardzo podobne bramki strzelone przez Tomasza Swędrowskiego oraz Rafała Augustyniaka. Obydwaj panowie trafiali do siatki rywali strzałami zza połowy boiska.

 

Jesienią piłkarze także nie próżnowali, czego efektem były kolejne genialne trafienia. W naszej grupie "Siedmiu Wspaniałych" znaleźli się w związku z tym Mateusz Gancarczyk ze Stali Mielec oraz Kamil Zapolnik z GKS-u Tychy. Czy bramka któregoś z nich zasłużyła na miano najładniejszego gola 2017 roku w Nice 1 Lidze?

 

Wszstkie gole i głosowanie TUTAJZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.