Nagłośnienie w Legnicy to "najlepszy sprzęt w Polsce"

8 cze 2019 Udostępnij

Dotarły do Was wydobywające się ze Stadionu im. Orła Białego dźwięki muzyki? Spokojnie, nie ominął Was żaden mecz ani koncert. Był to przegląd gwarancyjny wykonawcy nagłośnienia na naszym obiekcie. Co wykazał przegląd?

Nie mogło być inaczej – sprzęt nagłaśniający spisuje się idealnie, wszystko działa tak, jakby zostało właśnie zainstalowane. I nikogo to nie dziwi, wszak na stadionie w Legnicy mamy do czynienia ze sprzętem najwyższej jakości. Kibice Miedzi mogli się o tym przekonać podczas rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy. 

 

Różnica w porównaniu z tym, z czym mieliśmy do czynienia jeszcze jesienią, jest kolosalna. Przeskok, jaki został dokonany w jakości  dźwięku, jest nie do opisania. – Teraz na pewno nikt nie narzeka na nagłośnienie – cieszy się Jolanta Skrzypczak, pani dyrektor OSiR Legnica. – Przedstawiciele firmy, która wykonała nagłośnienie, gwarantują, że posiadamy sprzęt długowieczny. Na pewno długo będzie nam służyć. To najlepszy sprzęt w Polsce. Mamy się czym szczycić i z czego cieszyć. Jakość dźwięku mówi sama za siebie – dodaje Jolanta Skrzypczak.

 

Co istotne, nagłośnienie na Stadionie im. Orła Białego jest gotowe na różne wydarzenia i widowiska, nie tylko sportowe. Mogliśmy się o tym przekonać podczas ostatniego domowego meczu w sezonie 2018/2019. Na murawie wystąpił chór Madrygał. Działo się to przy okazji festiwalu Legnica Cantat.

 

-  Dzięki tej inwestycji możemy cieszyć się dobrą jakością dźwięku zarówno tego, co mówi spiker, jak i w czasie odtwarzania muzyki. Modernizacja nagłośnienia została przeprowadzona, ponieważ wcześniejsze systemy nie spełniały wymogów współczesnego świata. Dokonała się rewolucja. Dziś widowisko sportowe  wymaga zupełnie innej jakości, dlatego zdecydowaliśmy się na taki ruch. Inwestycja od początku przebiegała zgodnie z planem i tak, jak życzył sobie inwestor – mówi Zbigniew Rutka, zastępca dyrektora wydziału oświaty, kultury i sportu Urzędu Miasta.

 

Z jakim sprzętem mamy więc do czynienia na Stadionie im. Orła Białego? Odpowiada Piotr Ługowski, prezes firmy MBS. - Zainstalowaliśmy system firmy Outline, jednego ze światowych liderów w produkcji nagłośnienia, zarówno estradowego, jak i instalacyjnego. Nagłośnienie to pozwala nie tylko na wysoką zrozumiałość mowy, ale również na bardzo wysokiej jakości doznania podczas odtwarzania muzyki, czy nagłośnienia eventu słowno-muzycznego, które może być realizowany na takim obiekcie – tłumaczy Piotr Ługowski.

 

Kolejne muzyczna (i piłkarskie) doznania już niebawem, w kolejnym sezonie. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.