Na początek remis

6 lip 2017 Udostępnij

Pierwszy sparing przed nowym sezonem pomiędzy Olimpią Grudziądz a Olimpią Elbląg zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Biało-Zielonych strzelił testowany Ville Salmikivi w 2. minucie.

Pierwszy sparing przed nowym sezonem pomiędzy Olimpią Grudziądz a Olimpią Elbląg zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Biało-Zielonych strzelił testowany Ville Salmikivi w 2. minucie.

W pierwszej połowie Olimpia zagrała w mocno eksperymentalnym składzie. Od pierwszej minuty wybiegło tylko trzech zawodników grających w Olimpii, reszta byli to gracze testowani. Biało-Zieloni szybko mogli cieszyć się z gola, ponieważ już w drugiej minucie testowany Salmikivi strzelił bramkę pokonując bramkarza z bliskiej odległości. Ten gol spowodował przejęcie kontroli nad meczem przez grudziądzan. Dobrze prezentował się "Kaka", który raz za razem "kręcił" zawodnikami drużyny przeciwnej. Poza tym współpraca pomiędzy strzelcem gola - Salmikivi, a Kaczmarkiem mogła podobać się kibicom. Przyjezdni mieli niewiele sytuacji, a te które stworzyli pewnie wyłapywał Królczyk.

 

Druga odsłona meczu przyniosła praktycznie cały odmieniony skład. Ponownie większość zawodników to zawodnicy testowani. Od gwizdka rozpoczynającego kolejne 45 minut lepiej prezentował się zespół z Elbląga. To oni częściej atakowali i tworzyli więcej groźnych sytuacji. Jeden z ataków gości przyniósł im rzut karny w 53. minucie. Muzyk dobrze wyczuł intencje strzelca, ale Szuprytowski celnym strzałem przy słupku dał remis swojemu zespołowi. W 60. minucie doszło do kilku zmian, weszli zawodnicy Olimpii. Zmiany dały dużo lepszą grę Biało-Zielonych. Swoją sytuację z rzutu wolnego miał Feruga, który z około 25 metrów uderzył w boczną siatkę. Dobrze na skrzydłach prezentował się Michalik oraz Ciechanowski podłączający się do ataków. W końcówce meczu 2 bardzo dobre okazję do zdobycia gola z głowy miał najpierw Žitko i kilka chwil później Kowal.

 

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W sobotę kolejne dwa mecze kontrolne. O godzinach i miejscu będziemy informowali na bieżąco.

 


1:0 Salmikivi 2'  

1:1 Szuprytowski 53' (k.)

 

I połowa

 

Olimpia Grudziądz: Królczyk - Wawszczyk, Kamiński, Choroś, Ojaama - Kurowski, Karbowy, zawodnik testowany, Kaczmarek, Milosevic - Salmikivi.

 

II połowa

 

Olimpia Grudziądz: Muzyk - Kowal, Michalik, Wolski, Woźniak, Łuczkiewicz, Salmikivi (60' Žitko), Vladan (60' Poręba), Choroś (60' Feruga), Karbowy (60' Wawszczyk), Ojaama (60' Ciechanowski).

 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.