Na mecz z Drutex-Bytovią wszyscy w niebieskich koszulkach!

7 wrz 2017 Udostępnij

Sporym zainteresowaniem legniczan cieszy się mecz Miedzi z Drutex-Bytovią, który zostanie rozegrany na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy już w najbliższy piątek 8 września o godz. 20.45. Czwartek będzie ostatnim dniem naszej promocji, w której możecie zdobyć za darmo niebieską koszulkę! Na Sektorze Rodzinnym w czasie meczu ma się pojawić oprawa… w kształcie takiej koszulki!

Czwartek będzie ostatnim dniem naszej super promocji! W jej ramach zachęcamy was do kupna karnetu na domowe mecze Miedzi (do końca rundy zostało ich jeszcze sześć), bo to się wciąż opłaca! Karnet to średnia cena wejścia na mecz niższa niż w przypadku pojedynczych biletów, a ponadto gwarancja stałego miejsca i oszczędność czasu. Dodatkowo do karnetów zakupionych w czasie naszej promocji dajemy bezpłatną niebieską koszulkę kibica! Masz już karnet lub bilet w normalnej cenie na mecz z Drutex-Bytovią, a chciałbyś otrzymać koszulkę? Przyprowadź do Strefy Miedzi osobę, która jeszcze nigdy nie była na meczu. Dla niej mamy bilet za złotówkę, a dla Ciebie niebieską koszulkę kibica! Akcja promocyjna trwa do czwartku 7 września. Każda osoba z promocji może skorzystać raz. Ilość koszulek jest ograniczona – wydajemy je do wyczerpania zapasów. Dostępne są dwa modele koszulki w rozmiarach od S do 2XL.

 

Osoby wybierające się na mecz zachęcamy do zakładana niebieskich koszulek Miedzi, których różne wzory i rozmiary znajdziecie w Strefie Miedzi, a także – w czasie meczu – na terenie stadionu w naszych mobilnych stoiskach w niebieskich namiotach. Od każdego z nas zależy atmosfera, jaka będzie panowała na trybunach! Przypominamy także, że nasz fotoreporter będzie szukał na trybunach osób w koszulkach Miedzi – mają one szansę wygrać darmowe bilety na kolejny mecz! Dodatkowo Sektor Rodzinny przygotowuje na piątkowy mecz specjalną oprawę… w kształcie niebieskiej koszulki Miedzi!

 

Ze względu na duże zainteresowanie meczem bardzo prosimy wszystkich kibiców o wcześniejszy zakup biletów i wejście na stadion, co pozwoli uniknąć kolejek. Kasy stadionowe oraz wszystkie kołowrotki będą czynne w piątek już od godz. 18.30! Bilety przez cały dzień (od godz. 9.30) będzie też można kupić w Strefie Miedzi w Galerii Piastów. Warto wejść na stadion wcześniej i przywitać gromkimi brawami naszych piłkarzy wychodzących na przedmeczową rozgrzewkę! W końcu… MAMY LIDERA!

 

Trwają prace nad wielkoformatową koszulką Miedzi, która ma zostać zaprezentowana w piątek na Sektorze Rodzinnym.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.