Minister Sportu i Turystyki na stadionie Rakowa

8 wrz 2018 Udostępnij

Miejski Stadion Piłkarski „Raków” wizytował Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

- Przyjechałem do Częstochowy na zaproszenie senatora RP Artura Warzochy. Patrząc na historię i potencjał klubu, uważam, że to miasto zasługuje na dużo lepszy obiekt piłkarski. Taki, który pomieści wszystkich fanów Rakowa. Biorąc pod uwagę to, ilu znakomitych piłkarzy Raków wychował, trzeba też szczególny akcent postawić na szkolenie młodzieży, czyli między innymi na boiska treningowe, tak żeby adepci piłkarscy mieli możliwość rozwoju. Dlatego w moim przekonaniu plany modernizacji obiektu muszą zawierać aspekty szkolenia młodzieży, bo to jest przecież przyszłość każdego klubu piłkarskiego - powiedział dziennikarzom Minister Bańka. 

 

Podczas wizytacji obiektu obecni byli również przedstawiciele klubu, którzy z optymizmem odnosili się do słów Ministra. - Bardzo cieszymy się, że ta inwestycja zyskała aprobatę. Częstochowa, jak i cały nasz region potrzebuje nie tylko obiektu, na którym będzie grał pierwszy zespół, ale bazy w której szkolić będziemy młodzież. Mamy nadzieję, że zarówno władza państwowa, jak i lokalna dołoży wszelkich starań, by doprowadzić do jak najszybszej modernizacji Miejskiego Stadionu Piłkarskiego „Raków” -komentuje wizytę Ministra prezes Rakowa Wojciech Cygan.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.