Miedź zremisowała z Gruzinami

17 lut 2017 Udostępnij

W trzecim meczu sparingowym w Turcji Miedź zremisowała z WIT Georgia Tbilisi 1:1. Wynik w 57. minucie otworzył Ghirdaladze, a wyrównał w 71. minucie Damian Rasak. Miedź zrezygnowała z rozgrywania drugiego sparingu z Juventusem Bukareszt.

Były mistrz Gruzji okazał się bardzo wymagającym rywalem. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej doczekaliśmy się goli. W 57. minucie na prowadzenie Gruzinów wyprowadził Ghirdaladze, który strzałem z około 12 metrów pokonał Sapelę. W 71. minucie wyrównał Damian Rasak, po którego strzale piłka odbiła się jeszcze od któregoś z zawodników i wpadła do bramki.

 

Miedź Legnica – WIT Georgia Tbilisi 1:1 (0:0)

 

0:1 Ghirdaladze 57

 

1:1 Rasak 71

 

Miedź: Kapsa (46 Sapela) – Bartczak (46 Gorskie), Stasiak (63 de Amo), Midzierski (63 Księżniakiewicz), Daniel (46 Trifonov), Łuszkiewicz, Rasak, Pennanen, Garguła (63 Telichowski), Rybicki, Bartkowiak (46 Gardzielewicz).

WIT (skład wyjściowy): Sherioza – Giga Gureshidze, Chakvetadze, Chitishvili, Tetunashvili, Guram Gureshidze, Ekvtimishvili, Davlashelidze, Tchankotadze, Kakhabrishvili, Ghirdaladze.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.