Miedź zbiera nakrętki dla hospicjum!

24 lis 2017 Udostępnij

Miedź rozpoczęła zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej szlachetnej akcji. Pojemniki na nakrętki znajdziecie m.in. w Strefie Miedzi. Każdy może pomóc!

Miedź chętnie organizuje i uczestniczy w akcjach charytatywnych i pomocowych! Aktualnie prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek, które przekażemy Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. – W miarę możliwości zawsze chętnie pomagamy osobom potrzebującym. Pierwsze, pełne nakrętek pojemniki, przekazaliśmy już dla wrocławskiego hospicjum, ale zbieramy dalej! Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej akcji. Na terenie Legnicy, m.in. na Stadionie i w Strefie Miedzi znajdują się specjalnie oznaczone pojemniki, do których można wrzucać nakrętki. Im więcej ich zbierzemy, tym większą pomoc otrzyma od nas fundacja. Serdecznie zapraszam i zachęcam wszystkich do pomagania. Wystarczy zebrać jak najwięcej nakrętek i wrzucić je do jednego z pojemników – mówi Krzysztof Piotrowski, który koordynuję tę akcję z ramienia Miedzi Legnica.

 

Przy okazji pierwszej partii nakrętek Krzysztof Piotrowski przekazał dodatkowo na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci oryginalną koszulkę meczową FC Barcelony z podpisami Leo Messiego, Luisa Suareza oraz Neymara. Koszulka na pewno będzie łakomym kąskiem dla kolekcjonerów i także przyczyni się do jeszcze większego wsparcia dzieci – podopiecznych fundacji. Wkrótce do hospicjum trafi także koszulka Miedzi z autografami całej drużyny, która także zostanie zlicytowana.

 

Zachęcamy wszystkich do pomocy poprzez zbieranie nakrętek! W Strefie Miedzi przy zakupach otrzymacie od nas dodatkowo specjalną zakładkę do książek, z nadrukowanymi informacjami o akcji. Nasze specjalne pojemniki znajdziecie w kilku miejscach w Legnicy:

 

- Stadion Miejski, ul Hetmańska 2 (trybuna B oraz trybuna C);
- Boiska przy ul. Świerkowej;
- Bursa Miedzi przy ul. Żółkiewskiego 8;
- Strefa Miedzi w Galerii Piastów; 
- Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica przy ul. Wrocławskiej 93/2.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.