Miedź wykorzysta atut własnego boiska?

9 mar 2017 Udostępnij

21. kolejka Nice 1 Ligi rozpocznie się w Legnicy. Spotkają się zespoły, które poprzednią serię gier nie mogą zaliczyć do udanych. Miedź przegrała na wyjeździe z Olimpią, a Drutex-Bytovia uległa beniaminkowi z Puław.

21. kolejka Nice 1 Ligi rozpocznie się w Legnicy. Spotkają się zespoły, które poprzednią serię gier nie mogą zaliczyć do udanych. Miedź przegrała na wyjeździe z Olimpią, a Drutex-Bytovia uległa beniaminkowi z Puław.

W Legnicy marzą o awansie do Ekstraklasy. Tydzień temu podopieczni Ryszarda Tarasiewicza musieli jednak uznać wyższość ekipy z Grudziądza. Dla Miedzi będzie to już trzecie starcie o ligowe punkty w tym roku. Na razie skutecznością błyszczy Petteri Forsell, który zdobył już dwie bramki i przewodzi w klasyfikacji strzelców Nice 1 Ligi z dziesięcioma trafieniami.  Do tego nie można zapominać, że Fin jest znakomitym asystentem. Do dorobku bramkowego dorzucił już siedem asyst.

 

– Brakowało nam zdecydowania przy wybiciu piłki. Oprócz kilku sytuacji nie byliśmy pazerni i na tyle zdeterminowani żeby przejść do działań ofensywnych – przyznał Ryszard Tarasiewicz po meczu z Olimpią Grudziądz.

 

Nieudany początek rundy ma także Drutex-Bytovia. Po bezbarwnym spotkaniu „Czarne Wilki” uległy Wiśle Puławy. – Druga część gry napawa mnie optymizmem. Tych punktów nie powinniśmy jednak dzisiaj stracić. Apetyty były przed tym meczem bardzo duże – powiedział Tomasz Kafarski.

 

 

Po pierwszym spotkaniu przewaga nad grupą spadkową stopniała. Walka o utrzymanie nie jest jednak celem drużyny z Bytowa. Dopiero 11 miejsce w tabeli to ogromne rozczarowanie. Obie ekipy są więc podrażnione po inauguracji rundy. Miedź musi walczyć o zmniejszenie strat do czołówki, a Drutex-Bytovia liczy na wydostanie się z dolnych rejonów tabeli Nice 1 Ligi. 

 

W drodze na mecz z @MiedzLegnica w @_1liga_ ⚽️⚫️⚪️ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.