Miedź testuje kapitana wicemistrzów Europy

28 cze 2017 Udostępnij

20-letni Holender Keziah Veendorp, który może występować na pozycji środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika, przez najbliższe dni będzie trenował z Miedzią.

W 2014 roku ten utalentowany piłkarz wraz z reprezentacją Holandii U-17 wywalczył wicemistrzostwo Europy, a podczas turnieju finałowego był kapitanem Holendrów.

 

Veendorp w 2014 roku był kapitanem reprezentacji Holandii juniorów (U-17), która wywalczyła wicemistrzostwo Europy – w finale Holendrzy po rzutach karnych przegrali z Anglią (w regulaminowym czasie był remis 1:1). Ostatnio silny i mierzący 188 cm wzrostu zawodnik bronił barw FC Groningen, ale miniona runda nie była dla niego udana. Z powodu poważnej kontuzji pauzował aż 12 tygodni.

 

Do treningów wrócił dopiero pod koniec sezonu – wystąpił w dwóch meczach rezerw swojego klubu i raz usiadł na ławce w meczu pierwszej drużyny. Teraz zawodnik szuka klubu, w którym mógłby odbudować swoją formę. Veendorp przyjechał do Legnicy na zaproszenie Miedzi, z którą będzie trenował przez kilka najbliższych dni. O jego przydatności dla legnickiego zespołu zdecyduje trener Dominik Nowak.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.