Miedź przyjęła wyzwanie kibiców. Wszyscy do Głogowa!

15 sie 2017 Udostępnij

Kibice Miedzi, którzy od początku sezonu bardzo mocno wspierają nasz zespół, rzucili wyzwanie skierowane do prezes Martyny Pajączek, trenera Dominika Nowaka i kapitana Wojciecha Łobodzińskiego, a związane z meczem derbowym z Chrobrym, który zostanie rozegrany 3 września o godzinie 17:00 w Głogowie. Wyzwanie zostało przyjęte!

Jeśli kibice Miedzi wypełnią w Głogowie sektor gości w liczbie minimum 400 osób, a Miedź przegra to spotkanie, to opłaci 30 losowo wybranym kibicom wyjazd do Chorzowa na mecz z Ruchem. Miedź wyzwanie chętnie przyjęła, bo w klubie wszyscy wierzą w zwycięstwo w derbowym spotkaniu! 

 

– Chcieliśmy w ten sposób jeszcze bardziej zmobilizować wszystkich przed derbami. Najważniejsze jest dla nas zwycięstwo Miedzi! Najlepszy scenariusz to wygrana Miedzi w obecności 400 kibiców w sektorze gości, czyli klasyczna sytuacja win-win –powiedział nam jeden z kibiców Miedzi.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.