Miedź Legnica – Wigry Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport Extra

16 mar 2018 Udostępnij

Liderująca Miedź Legnica zagra z Wigrami Suwałki w 22. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi. Oba zespoły wygrały po dwa wiosenne mecze. Transmisja meczu Miedź Legnica - Wigry Suwałki od godziny 20.30 w Polsacie Sport Extra.

Miedź wygrała w dwóch pierwszych wiosennych kolejkach z Odrą Opole 3:1 i Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Trzy gole dla legniczan strzelił już sprowadzony z Wisły Płock Mateusz Piątkowski, a dwie Fabian Piasecki. Po jesiennej przerwie legniczanie zajmowali czwarte miejsce w tabeli, a obecnie są na pierwszym. Wyprzedzają o punkt Chojniczankę Chojnice, która po weekendzie może mieć jeszcze większą stratę. Ze względu na zły stan murawy przełożono już dwa mecze Chojniczanki, w tym piątkowy z GKS Katowice.

 

Bardzo dobrze na wiosnę spisują się Wigry, które bez straty gola pokonały Górnika Łęczna (1:0) i Pogoń Siedlce (2:0). W czwartek suwalski zespół udaje się w 700-kilometrową podróż na Dolny Śląsk. Wigry nie przegrały dziewięciu kolejnych spotkań, a w pierwszoligowej tabeli przesunęły się z dziesiątej na siódmą pozycję.

 

– Nie obawiamy się Miedzi. Na pewno będzie to ciężki mecz, bo zagramy z jednym z głównych kandydatów do awansu. Mimo tego jedziemy tam po swoje. Będziemy walczyli jak w ostatnich dwóch meczach i stworzymy dobre widowisko – stwierdził piłkarz Wigier Mariusz Rybicki, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

 

Miedź Legnica  Wigry Suwałki godzina 20.45, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)  transmisja w Polsacie Sport Extra od godziny 20.30. Komentują Bożydar Iwanow i Waldemar Prusik.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.