Miedź Legnica – Chrobry Głogów 1:1

31 mar 2018 Udostępnij

W 52. derbowym starciu Miedzi z Chrobrym padł remis 1:1. Wynik otworzył Fabian Piasecki, a wyrównał Łukasz Szczepaniak. Jednym z najlepszych graczy na boisku był bramkarz Chrobrego Sławomir Janicki.

Miedź lepiej weszła w derbowe spotkanie. Po kwadransie powinno być już 1:0, ale Marquitos w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w poprzeczkę. Chwilę później jednak piłka znalazła się w siatce – po dobrym podaniu z głębi pola do piłki doskoczył Fabian Piasecki i sprytnie przelobował golkipera Chrobrego.

 

Zespół gości wyrównał w 51. minucie. Po dograniu z prawej strony w pole karne piłkę z bliska wepchnął do bramki Łukasz Szczepaniak. Miedź miała swoje szanse, by zdobyć zwycięskiego gola, ale kapitalnie w bramce gości spisywał się Janicki. Golkiper Chrobrego bronił strzały Forsella, Piaseckiego, Piątkowskiego, Bartczaka i – wprowadzonego w drugiej połowie na plac gry – Łobodzińskiego.

 

W końcówce meczu oglądaliśmy walkę cios za cios. Obie strony miały swoje sytuacje, ale remis trzeba uznać za sprawiedliwy.

 

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 1:1 (1:0)

 

1:0 Piasecki 17'

1:1 Szczepaniak 51'

 

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń). 

Żółte kartki: Santana – Gąsior. 

Czerwona kartka: Gąsior (87). 

Widzów: 4000.

 

Miedź: Sapela - Bartczak, Osyra, Bożić, Adu - Purzycki, Santana, Forsell (65' Łobodziński) - Marquitos (82' Mystkowski), Piasecki, Piątkowski (88' Augustyniak).

 

Chrobry: Janicki - Szczepaniak (81' Napołow), Michalec, Kona, Danielak, Gąsior, Nowicki (73' Bach), Ilków-Gołąb, Stolc, Machaj, Kowalczyk (75' Kaczmarek).

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.