Michal Farkaš wrócił ze stażu

13 gru 2017 Udostępnij

Dariusz Dudek może bardzo sobie cenić swojego asystenta, który nie marnuje czasu i szkoli się pod względem trenerskim. Michal Farkaš - bo o nim mowa - pojechał na Słowację i tam zbierał praktykę w klubie FC Nitra, którego jest wychowankiem.

Na co dzień FC Nitra występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji i po pierwszej rundzie jest na 7. pozycji. Michal Farkaš bacznie obserwował poczynania pierwszej drużyny, trenera juniora starszego, a także działania dyrektora akademii. 


Najwięcej uwagi przez trzy dni Michal Farkaš skupił na prowadzeniu zajęć przez trenera Ivana Galáda. Szkoleniowiec pierwszego zespołu wcześniej prowadził kluby tj. Roman Tulis Socer Scholl Vancouver, MFK Lokomotíva Zvolen, Petrochema Dubová, FC Senec, AS Trenčín czy kadrę Słowacji U-21. 


- Możliwość odbycia stażu w słowackim klubie pozwoliła mi zdobyć cenne doświadczenie, które z pewnością wykorzystam w swojej dalszej karierze - przekazał Farkaš.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.