Miasteczko kibica na meczu z Garbarnia - Warta

16 lis 2018 Udostępnij

Mecz z Wartą Poznań zbliża się już wielkimi krokami. Dla jeszcze niezdecydowanych mamy specjalną dodatkową motywację. W sobotę będzie na Was czekała strefa kibica Fortuna 1 Ligi z wieloma atrakcjami.

Wszystkich kibiców Garbarni zachęcamy do przybycia w sobotę już na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W korytarzu trybuny E będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz atrakcjach zorganizowanych w miasteczku kibica. Czekać będzie na Was  kilka stanowisk, na których m.in będziecie mogli zmierzyć się w piłkarskim pojedynku jeden na jeden.

 

Dodatkowo będziecie mogli także sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Zostanie rozstawiona bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią liczbę punktów wygrają m.in gadżety Fortuna 1 Liga. Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły uderzenia. Nie zabraknie także lubianej przez wszystkich gry w stołowe piłkarzyki.

 

To jednak nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Na murawie będzie ustawiona także specjalna wyrzutnia koszulek. Szczęściarze do których uśmiechnie się los zostaną obdarowani pamiątkowymi koszulkami Fortuna 1 Liga z logo klubu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.