Miasteczko INEA ruszyło w trasę!

14 wrz 2023 Udostępnij

Zgodnie z zapowiedziami Oficjalny Sponsor Fortuna 1 Ligi, firma INEA – dostawca Internetu, telewizji oraz telefonii komórkowej, uruchomił mobilną strefę aktywności podczas najciekawszych meczów tego sezonu. Do tej pory sponsor odwiedził cztery pierwszoligowe stadiony w różnych miastach, a w planach są kolejne!

Kibice mogą skorzystać z przeróżnych atrakcji i jednocześnie sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Na fanów będzie czekać bramka celnościowa, a także bramka mierząca szybkość strzału! Co więcej, kibice będą mogli sprawdzić się w grze w piłkarzyki czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Na miejscu będzie można również porozmawiać z pracownikami INEA, którzy opowiedzą o ofercie firmy, a także otrzymać drobne upominki, które na pewno ucieszą każdego przybyłego do strefy kibica.

Miasteczko INEA daje możliwość spędzenia aktywnie czasu z najbliższymi przy okazji pierwszoligowych spotkań. W ostatnich tygodniach z atrakcji mogli skorzystać kibice w Gdańsku, Opolu, Krakowie oraz Płocku.

O przybyciu miasteczka na konkretny stadion informować będą poszczególne kluby gospodarzy w swoich mediach społecznościowych, a także oficjalne profile Fortuna 1 Ligi i firmy INEA. Już teraz, uchylając rąbka tajemnicy, możemy Wam zdradzić, że 16.09 oraz 23.09 miasteczko będzie rozstawione w Warszawie oraz Lublinie.


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.