Media o Nice 1 Liga

23 maj 2017 Udostępnij

Przegląd Sportowy jeszcze o awansie Sandecji. Katowicki Sport zastanawia się, kto obejmie GieKSę po Jerzym Brzęczku, a Futbolfejs porozmawiało z Martinem Pribulą z Zagłębia Sosnowiec.

PRZEGLĄD SPORTOWY

 

Dwóch zięciów i syn prezesa dali awans Sandecji

 

"Choć restauracja prezesa Sandecji znajduje się w ścisłym centrum Nowego Sącza, położona jest w zaciszu. Z okna widok na zielone tereny i rzekę Dunajec. Tłoczno robi się tu tylko w ciepłe wieczory, kiedy ludzie bawiący się w centrum uznają, że pora na piwo w plenerze. Uroku dodają temu miejscu oddalone o kilkadziesiąt metrów ruiny sądeckiego zamku."

 

KATOWICKI SPORT

 

Kto trenerem GieKSy w przyszłym sezonie? Ruszyła Giełda

 

"Andrzej Rybarski i Dariusz Dudek - nazwiska tych dwóch trenerów zaczynają być łączone z GKS-em Katowice."

 

DZIENNIK ZACHODNI

 

Zagłębie, Górnik, GKS i Podbeskidzie wciąż walczą o Ekstraklasę. Czego im potrzeba? ANALIZA

 

"Sandecja Nowy Sącz może już świętować awans do Lotto Ekstraklasy. O drugą przepustkę trwa zacięta walka. Matematyczne szanse ma jeszcze osiem zespołów, wśród nich cztery z naszego regionu."

FUTBOLFEJS

 

Martin Pribula: Wciąż wszystko zostaje w nogach Zagłębia

 

"Martin Pribula strzelił gola dla Zagłebia Sosnowiec ze Stalą Mielec. Gola dającego remis, ale nie wygraną, o której sosnowiczanie marzyli, a która praktycznie przesądziłaby o ich awansie do ekstraklasy. Po remisie Zagłębie wciąż jest górą, ale ma tylko punkt przewagi nad Olimpią, dwa nad Górnikiem i Chojniczanką. W zwariowanej pierwszej lidze to tyle co nic."

 

GOL24

 

Olimpia Grudziądz wróciła do gry o awans. Chojniczanka raczej z niej wypadła

 

"Każda kolejka w Nice 1 Lidze przynosi przetasowania w tabeli. Raz jeden, raz drugi zespół jest bliższy awansu do Lotto Ekstraklasy."

 

INTERIA

 

Sandecja. Dawid Szufryn: Daliśmy prztyczka w nos bogatym klubom.

 

"Sandecja zaskoczyła całą ligę i jako pierwsza w tym sezonie zapewniła sobie awans do Ekstraklasy. - Daliśmy prztyczka w nos bogatym klubom, które napinały muskuły i dużo mówiły – przyznał w rozmowie z Interią kapitan drużyny z Nowego Sącza Dawid Szufryn."


ŁĄCZY NAS PIŁKA

 

[PODSUMOWANIE NICE 1 LIGI] Dymisja Jerzego Brzęczka. Rzut wolny na wagę utrzymania?

 

"Pewna występów w LOTTO Ekstraklasie Sandecja przegrała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 1:2. Coraz bliżej awansu jest Zagłębie Sosnowiec, które zdobyło cenny punkt ze Stalą Mielec. Wielki zawód i rozczarowanie w Katowicach, bo GKS przegrał mecz i sam wyrzucił się z gry o Ekstraklasę. Po meczu z MKS-em Kluczbork do dymisji podał się trener GieKSy Jerzy Brzęczek. Dzięki wygranej z Wigrami Suwałki I ligę praktycznie już uratował Chrobry Głogów."

  

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.