Media o Nice 1 Liga

30 maj 2017 Udostępnij

Coraz bliżej zakończenia rozgrywek Nice 1 Ligi. na kolejkę przed końcem jeszcze kilka zespołów ma szansę na awans do ekstraklasy. Aktualnie największe szanse ma Górnik Zabrze, ale jak wiemy dopóki piłka w grze...

ŁĄCZY NAS PIŁKA

 

"Czwórka Górnika, zwycięska porażka GKS-u Tychy."

 

Przedostatnia kolejka w Nice 1 Lidze dostarczyła wielu emocji. Niespodziewanej porażki w Głogowie z Chrobrym (0:1) doznało walczące o awans Zagłębie Sosnowiec. Górnik rozbił u siebie Podbeskidzie i teraz to zabrzanom daje się największe szanse na promocję do LOTTO Ekstraklasy. Wiele rozstrzygnięć zapadło na dole tabeli. Mimo dotkliwej porażki 1:4, pewny utrzymania jest GKS Tychy, a Drutex-Bytovia walczy o miejsce barażowe.

 

POLSAT SPORT

 

"Ostatnia kolejka Nice 1 Ligi: Terminarz i scenariusze."

 

Sześć drużyn walczących wciąż o awans i tylko jedno wolne miejsce w Ekstraklasie. W ostatniej kolejce Nice 1 Ligi powinny dziać się istne cuda, bowiem szalony sezon nie może skończyć się w najbardziej banalny sposób...

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

 

"Niespodziewany finisz Górnika Zabrze. Są u progu niemożliwego."

 

W ekstraklasie nadal będą grały dwa kluby z Górnego Śląska? Wszystko w rękach zespołu z Roosevelta.

 

"Mroczkowski zostaje w Sandecji. Współpraca układa się wzorowo."

 

Trener Radosław Mroczkowski podpisze dwuletni kontrakt. - Doszliśmy do porozumienia bardzo szybko - mówi "Przeglądowi Sportowemu" opiekun "Pasów".

 

KATOWICKI SPORT

 

"Górnicy, nie zepsujcie tego"

 

Górnik Zabrze po wczorajszej wysokiej wygranej nad Podbeskidziem (4:0) jest bardzo bliski awansu do ekstraklasy. Coś, co jeszcze miesiąc temu było mało prawdopodobne, w najbliższą niedzielę może stać się faktem.

 

TVP SPORT

 

"Górnik jedną nogą w Ekstraklasie. Emocje w ostatniej kolejce"

 

W maju 2016 roku Górnik Zabrze trzeci raz w historii spadł z Ekstraklasy. 14-krotny mistrz Polski żegnał się z ligą razem z Podbeskidziem Bielsko-Biala. Od tego czasu minął rok i klub jest na najlepszej drodze, by wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

PIŁKA NOŻNA

 

"Górnik jedną nogą w Ekstraklasie. Emocje w ostatniej kolejce."

 

W maju 2016 roku Górnik Zabrze trzeci raz w historii spadł z Ekstraklasy. 14-krotny mistrz Polski żegnał się z ligą razem z Podbeskidziem Bielsko-Biala. Od tego czasu minął rok i klub jest na najlepszej drodze, by wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

FUTBOLFEJS

 

"Nice 1 Liga – 33. KOLEJKA: Banasika mowa pogrzebowa, zabójczy maraton Wisły, Smółka robi fetę, MKS zgasił Znicz, a banda z Grudziądza się posypała."

 

Jedna niedziela cudów za nami, za tydzień kolejna. Niby w grze o awans wciąż pozostaje sześć drużyn, ale gdzieniegdzie wiara już dogasa. Coś tam jeszcze się tli, ale niewiele. Za to na dobre zgasł Znicz. Tak więc na dole została już tylko jedna niewiadoma – kto w barażu, a kto zlatuje bezpośrednio: Drutex-Bytovia czy Wisła.

 

 

"Komu ekstraklasę, komu? Sprawdzamy możliwe scenariusze na finiszu 1. ligi."

 

Marco Paixao mówi dziś na łamach „Super Expressu”, że trudno znaleźć drugą taką ligę na świecie, gdzie o najważniejszy cel – w tym wypadku mistrzostwo kraju – do ostatniej kolejki grają aż cztery zespoły. Cóż, widocznie Marco nie zaglądał w tabelę bezpośredniego zaplecza ekstraklasy, bowiem tutaj o podstawowy cel każdego zespołu, awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, zagra w niedzielę o 12:30 równolegle aż sześć (!) drużyn. Jak się pewnie domyślacie, generuje to naprawdę ogromną liczbę scenariuszy, którym dziś przyjrzeliśmy się bardzo dokładnie. Co musi się stać, by o awans mógł zagrać 6. GKS Katowice, a nawet 7. Olimpia Grudziądz? Z kim w małą tabelkę najbardziej chciałaby wejść legnicka Miedź, a dlaczego takiego rozwiązania wspomniana Olimpia boi się jak ognia?ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.