Media o Nice 1 Liga

1 sie 2017 Udostępnij

Za nami pierwsza kolejka Nice 1 Liga. Sprawdzamy o czym pisały ogólnopolskie media.

ŁĄCZY NAS PIŁKA

 

"W dobrym stylu z Nice 1 Ligą witają się beniaminkowie. Niedawni II-ligowcy zdobyli w sumie siedem punktów. Puszcza Niepołomice sensacyjnie ograła Chojniczankę Chojnice 2:0, Odra Opole rozbiła 3:0 Górnika Łęczna, a Raków Częstochowa zremisował 0:0 z Miedzią Legnica. Piotr Ćwielong na dzień dobry w GKS-ie Tychy strzelił gola w wyjazdowym spotkaniu z Wigrami Suwałki".

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

 

"Dużo działo się na boiskach Nice 1 Ligi w pierwszej kolejce. Nieoczekiwanie swój mecz przegrał GKS Katowice, który uległ Pogoni Siedlce 1:2. Ciekawie było także w Niepołomicach, gdzie kibice zobaczyli fantastycznego gola a la Zlatan Ibrahimović. Zapraszamy na podsumowanie 1. kolejki Nice 1 Ligi".

 

FUTBOLFEJS

 

"Zaczęła się wojna na wyniszczenie. W wielkim stylu z pierwszą ligą przywitały się Odra i Puszcza. Akurat zespoły, które trudno było o to podejrzewać. Zresztą żaden z beniaminków nie stracił nawet gola. Szacunek! Na plus zaskoczyła też Pogoń Siedlce. Za to faworyci na razie w blokach startowych. Po pierwszej kolejce muszą leczyć kaca."

 

INTERIA

 

"Drużyny, które w poprzednim sezonie występowały w Ekstraklasie, doznały wyjazdowych porażek na inaugurację Nice 1 Ligi. Górnik Łęczna uległ w sobotę beniaminkowi Odrze Opole 0-3, a Ruch Chorzów dzień wcześniej przegrał ze Stalą Mielec 0-1."
ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.