Mecze zaległe. Zapowiedź

21 paź 2020 Udostępnij

W środę nadrabiamy pierwsze zaległości w tym sezonie. Górnik Łęczna na własnym stadionie zagra z Arką Gdynia, a Radomiak Radom z Puszczą Niepołomice.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice - 21 października, godz. 17:00 (IPLA)

 

Ostatnie tygodnie nie są najlepsze w wykonaniu Radomiaka. 4 poprzednie mecze zakończyły się 3 porażkami i tylko 1 remisem. Należy jednak zauważyć, że jeden punkt udało się w weekend zdobyć po ciężkim boju w Opolu, gdzie drużyna przegrywała jedną bramką i grała w osłabieniu, a i tak udało jej się zdobyć gola na wagę remisu. Inne nastroje panują w Niepołomicach, bo Puszcza jest niepokonana od pięciu spotkań i w tym czasie zdobyła aż 11 punktów. Kurs na wygraną Puszczy wynosi 4.05.

 

Górnik Łęczna - Arka Gdynia - 21 października, godz. 17:40 (Polsat Sport)

 

Ciekawie zapowiada się pojedynek w Łęcznej, gdzie tamtejszy Górnik zmierzy się z Arką. Gospodarze to drużyna, która w tym sezonie rozegrała najmniej spotkań, a to wszystko z powodu koronawirusa w ich szeregach. Górnik powrócił do gry w weekend, kiedy to bezbramkowo zremisował z Widzewem Łódź. Być może i teraz podopieczni Kamila Kieresia postawią przede wszystkim na defensywę, jednak. gdynianie zrobią wszystko, aby zwyciężyć po raz pierwszy od 25 września. Kurs na remis wynosi w Fortunie 3.40.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.