Mecze zaległe. Zapowiedź

28 paź 2020 Udostępnij

Środek tygodnia oznacza kolejne spotkania Fortuna 1 Ligi. Rozegrane zostaną w sumie dwa spotkania zaległe, które nie mogły odbyć się w wyznaczonym wcześniej terminie. Spotkanie nadrabiać będzie między innymi jedna z wciąż niepokonanych w lidze drużyn.

Radomiak Radom – GKS Tychy (28 październik, środa, 13:00)

 

Radomianie mają szansę dogonić czołówkę, natomiast GKS potrzebuje punktów, aby wzmocnić swoją pozycje w górnej części tabeli. Aż 70% goli radomianie stracili w drugich połowach, natomiast tyszanie większość bramek tracą do przerwy. Do tego w meczach wyjazdowych GKS na przerwę nie schodził jeszcze przegrywając, a przez cały sezon taka sytuacja zdarzyła się tylko jeden raz. We wszystkich meczach Radomiaka w pierwszych połowach padała co najmniej jedna bramka i zawsze jedna z drużyn prowadziła do przerwy. Tyszanie wygrali 6 z ostatnich 7 pierwszych połów, natomiast Radomiak przegrał 4 z 5. W poprzednim roku obie ekipy mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem oba zespoły strzelały bramkę.

 

Chrobry Głogów – Odra Opole (30 październik, piątek, 17:00)

 

W ostatnim meczu w tym miesiącu Chrobry podejmie u siebie fenomenalną Odrę. Głogowianie zaliczyli u siebie tylko jedną wpadkę w tym sezonie, tracą jednak niewiele bramek – 0,80 gola na spotkanie u siebie. Odra jednak w trzech meczach wyjazdowych straciła tylko jednego gola, a także wygrała wszystkie trzy spotkania. Prawie połowa wszystkich goli strzelonych przez Odrę padła w pierwszym kwadransie po rozpoczęciu drugiej połowy, natomiast po przerwie Odra strzelała bramki tylko w trzech spotkaniach. Goście mogą za to pochwalić się dość wysoką skutecznością w wysokości 39%, natomiast Odra oddaje jedynie 2,5 celnego uderzenia na jeden mecz. W ostatnich pięciu meczach przeciwko Odrze Chrobry tracił bramkę, a w trzech z tych spotkań obie strony trafiały do siatki.

 

Mecz Chrobry - Odra został ostatecznie odwołany. Nowa data nie jest znana. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.