Mecze zaległe. Zapowiedź

10 lis 2020 Udostępnij

To kolejny tydzień, w którym nadrabiamy zaległości w Fortuna 1 Lidze. Zaległy mecz rozegra ŁKS Łódź, który dzięki wygranej może wskoczyć na fotel lidera.

Widzew Łódź - GKS Bełchatów - 10 listopada, godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

 

We wtorek zostanie rozegrany mecz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi. Widzew w weekend zremisował 1:1 na wyjeździe z Miedzią Legnica, mimo że prowadził praktycznie do końca meczu. Bełchatowianie z kolei wysoko wygrali z Apklan Resovią i rozegrali naprawdę dobry mecz, który mógł się skończyć wygraną wyższą niż 3:0. GKS to jedna z tych drużyn w pierwszoligowej stawce, która nie przebywała na kwarantannie i mogła normalnie przygotowywać się do kolejnych meczów. Czy to okaże się decydujące w starciu z Widzewem, który z kolei musiał zmagać się z problemami związanymi z koronawirusem? Kurs na wygraną Widzew w Fortunie wynosi 2.25.

 

Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie - 11 listopada, godz. 17:00 (IPLA)

 

W weekend Górnik doznał pierwszej porażki w tym sezonie, jednak przeciwnik był z najwyższej półki, bowiem podopieczni Kamila Kieresia musieli uznać wyższość Bruk-Bet Termaliki. GKS Jastrzębie z kolei dość niespodziewanie wygrał swój pierwszy mecz w bieżących rozgrywkach. Trzy punkty drużyna z Jastrzębia wywiozła z Opola, gdzie w ostatnim czasie tamtejsi gospodarze grali bardzo skutecznie. Czy i tym razem GKS będzie w stanie sprawić niespodziankę? Kurs na remis w tym spotkaniu wynosi 3.81.

 

ŁKS Łódź - Korona Kielce - 11 listopada, godz. 18:00 (Polsat Sport News)

 

W środę zmierzą się ze sobą dwie rozpędzone drużyny. ŁKS wygrał w weekend 4:0 z Chrobrym Głogów, a Korona Kielce 3:1 na wyjeździe w Sosnowcu. Faworytem tego spotkania z pewnością będą gospodarze, którzy dzięki wygranej mogą przesunąć się na fotel lidera Fortuna 1 Ligi. Korona z kolei wciąż będzie szukać ustabilizowania formy i punkt na tak mocnym terenie zadowoliłby kibiców z Kielc. Kurs na wygraną ŁKS wynosi 1.56.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.