Mecze Warte Fortuny: Ciekawie w Legnicy i Tychach

11 cze 2020 Udostępnij

Miedź Legnica w piątek powalczy o przełamanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. GKS Tychy zagra kolejny mecz na własnym stadionie. Tym razem z czołową drużyna Fortuna 1 Ligi - PGE Stalą Mielec.

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 12 czerwca, godz. 20:10 (Polsat Sport)

 

Miedź Legnica walcząca o powrót do elity zmierzy się z obecnym liderem Fortuna 1. Ligi. Statystyki przemawiają za Podbeskidziem. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami Miedź nie wygrała ani razu, trzykrotnie padł remis, za to bielszczanie zwyciężali aż pięciokrotnie. Za Miedzią nie przemawiają także ostatnie wyniki – zespół nie zdołał wygrać jeszcze ani razu po wznowieniu rozgrywek. Podopieczni Dominika Nowaka zrobią jednak wszystko, aby w końcu się przełamać i zacząć regularnie punktować wiosną. 

 

 

GKS Tychy - PGE Stal Mielec - 14 czerwca, godz. 15:10 (Polsat Sport)

 

GKS Tychy na własnym stadionie podejmie trzecią siłę Fortuna 1 Ligi. Tyszanie to drużyna bardzo bramkostrzelna. GKS strzela średnio 1.88 bramki na mecz, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Stal ma za to w swoich szeregach jedną z najszczelniejszych defensyw w lidze, która co spotkanie traci średnio 0.90 gola. Na nudę z pewnością nie będziemy mogli narzekać – obie ekipy w tym sezonie zaledwie raz zremisowały bezbramkowo. Zarówno zawodnicy GKS i Stali są podrażnieni stratą punktów w ostatniej kolejce,  więc emocji z pewnością nie zabraknie.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.