Mecze Warte Fortuny: Arcyważny pojedynek w Bełchatowie

16 cze 2020 Udostępnij

W środku tygodnia czeka nas bardzo ważny pojedynek dotyczący utrzymania w Fortuna 1 Lidze. Chojniczanka, która znajduje się w strefie spadkowej, zagra w Bełchatowie z tamtejszym GKS.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice - 17 czerwca, godz. 18:00 (IPLA)

 

Bełchatowianie już od jakiegoś czasu nie byli w stanie wygrać spotkania. Złą passę udało się przerwać w poprzedniej kolejce. Teraz GKS podejmie Chojniczankę w kolejnym boju o utrzymanie. 65% bramek strzelonych przez GKS to gole zdobyte na własnym stadionie. Chojniczanka lubi zaś postrzelać na wyjeździe. Traci także sporo bramek w drugich połowach. Licząc tylko wyjazdy uzbierało się ich aż już 16.

 

 

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica - 17 czerwca, godz. 18:10 (Polsat Sport) 

 

Ostatnie trzy spotkania Warty przyniosły jedną porażkę. Odkąd piłkarze powrócili do gry Warta traci średnio 1 bramkę na mecz. Niecieczanie zaliczają za to przeciętne otwarcie. Termalica na wyjazdach nie lubi przede wszystkim pierwszych połów – w tym sezonie na terenie rywali w pierwszych częściach meczów udało im się strzelić tylko jedną bramkę. Schodzili wówczas do szatni z prowadzeniem. Druga połowa to jednak zupełnie inna bajka i to wtedy „Słonie” powinni szukać okazji na ukąszenie rywala.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.