Mecze Warte Fortuny

1 sie 2019 Udostępnij

Niespodziewany lider przyjeżdża do Sosnowca, gdzie zmierzy się z tamtejszym Zagłębiem. Ciekawe spotkanie zapowiada się także w Nowym Sączu, gdzie Sandecja zmierzy się z Miedzią Legnica.

Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica

 

Obie drużyny spotkały się we wrześniu 2018 roku w Pucharze Polski. Wówczas lepsi okazali się zawodnicy Miedzi Legnica, którzy wygrali pewnie, bo aż 3:0. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło. Zarówno Miedź, jak i Sandecja będą szukać na początku sezonu pewności siebie. Legninacznie chcą walczyć o awans, a w Nowym Sączu skupiają się na najbliższym meczu i nie stawiają sobie celów długoterminowych.

 

 

 

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz

 

Do Sosnowuca przyjedzie... niespodziewany lider Fortuna 1 Ligi. Kto by się spodziewał, że po 1. kolejce to Olimpia Grudziądz będzie zajmować 1. miejsce w ligowej tabeli. Sobotni mecz to ciekawy sprawdzian zarówno dla Zagłębia, jak i Olimpia. Obie drużyny sezon temu występowały przecież w zupełnie innych ligach, aby teraz rywalizować w Fortuna 1 Lidze. Zarówno dla Olimpii, jak i Zagłębia mecz ten może być odpowiedzą, na co te kluby mogą liczyć w bieżących rozgrywkach.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.