Mecze Warte Fortuny

8 sie 2019 Udostępnij

W weekend kibiców czeka derbowe starcie Miedzi Legnica z Chrobrym Głogów. Bardzo ciekawie zapowiada się także starcie Podbeskidzia Bielsko-Biała z PGE FKS Stalą Mielec.

Miedź Legnica - Chrobry Głogów

 

Kibice Chrobrego Głogów wciąż czekają na zwycięstwo (po porażce z Olimpią i Bruk-Betem). W Miedzi Legnica z pewnością nastroje poprawiły się po wygranej 2:1 z Sandecją Nowy Sącz. Z historycznego punktu widzenia faworytem w starciu Miedź - Chrobry są gospodarze, którzy do tej pory wygrali 18 meczów. 20 zakończyło się remisem, a 14 wygraną Chrobrego Głogów.

 

Miedź - Chrobry

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE FKS Stal Mielec

 

Podbeskidzie w starciu z Chojniczanką Chojnice udowodniło, że może być czołową drużyną w Fortuna 1 Lidze. Z kolei Stal Mielec przez większość kibiców i dziennikarzy wskazywana była na faworyta do awansu. Podopieczni Artura Skowronka z pewnością są mocno podrażnieni po spotkaniu z Wigrami Suwałki, które zaledwie zremisowali 1:1 (Wigry oddały tylko 1 celny strzał). Podbeskidzie jednak musi szukać pewności siebie właśnie w takich spotkaniach.

 

Podbeskidzie - Stal

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.