Mecze warte Fortuny

29 sie 2019 Udostępnij

Przed nami 7. kolejka Fortuna 1 Ligi. Bruk-Bet Termalika przełamania będzie szukać na własnym stadionie podczas meczu z Podbeskidziem. Rozpędzony GKS Tychy pojedzie do Chojniczanki Chojnice, która na razie ma problemy z punktowaniem u siebie.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

 

Tyszanie w końcu wygrali wyjazdowe spotkanie i mają nadzieję, że uda im się powtórzyć tę sztukę w Chojnicach. Należy jednak pamiętać, że na Pomorzu dwa tygodnie temu przegrał ówczesny lider z Niecieczy. Z pewnością kibice i sami zawodnicy nie tak wyobrażali sobie początek sezonu, bo... znaleźli się tuż nad miejscem zagrożonym spadkiem.

 

 

Bruk-Bet Termalika - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Podopieczni Piotra Mandrysza po fantastycznym początku sezonu zmienili się w drużynę nie do poznania. Przegrali trzy kolejne spotkania z Chojniczanką, Stalą i Wigrami. Teraz "Słoniki" zmierzą się z Podbeskidziem, które z kolei przed tygodniem przełamało się w starciu z Olimpią Grudziądz. Czy zawodnicy Krzysztofa Brede zanotują drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie?

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.