Mecze Warte Fortuny

3 paź 2019 Udostępnij

W weekend czekają nas kolejne emocje związane z Fortuna 1 Ligą. PGE Stal Mielec będzie chciała przełamać się w starciu z GKS Jastrzębie, a Bruk-Bet zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Tychy.

PGE Stal Mielec - GKS Jastrzębie

 

Mielczanie ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych. Drużyna w lidze przegrała ostatnie 3 z 4 spotkań. Przed tygodniem podopieczni Dariusza Marca przegrali w meczu na szczycie w Radomiu, więc teraz będą musieli zrobić wszystko, aby przerwać złą passę. GKS Jastrzębie z kolei kilka dni temu zanotowało dopiero drugą porażkę w tym sezonie. Emocje w Mielcu zapowiadają się więc spore.

 

 

Bruk-Bet Termalica - GKS Tychy

 

Podopieczni Piotra Mandrysza przełamali się w Niepołomicach, gdzie wygrali pierwszy mecz od 10 sierpnia. Z kolei tyszanie są bardzo mocno podrażnieni po tym, jak przegrali - wydawało się - wygrany już mecz z Olimpią Grudziądz. GKS w tym sezonie dobrze spisuje się na wyjazdach, więc w Niecieczy kibice mogą oczekiwać dobrego spotkania.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.