Mecze Warte Fortuny

18 kwi 2019 Udostępnij

Już w najbliższej kolejce spotkają się walczące o awans ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz. Emocji nie zabraknie także na dole tabeli. Tam o 3 punkty zagrają Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów.

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz

 

ŁKS zajmuje 2 pozycję w tabeli. Różnica punktowa pomiędzy łodzianami, a Sandecją i PGE FKS Stalą to 7 punktów. Do końca sezonu pozostało natomiast zaledwie 5 kolejek. Łodzianie w tym roku ponieśli tylko 1 porażkę przegrywając u siebie z Puszczą Niepołomice. Z kolei Sandecja w 2019 roku nie wygrała meczu poza Nowym Sączem. Czy podopieczni Tomasza Kafarskiego dotrzymają kroku rewelacyjnemu beniaminkowi z Łodzi?

 

 

 

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów

 

Ten mecz ma bardzo ważne znaczenie dla układu tabeli i obu ekip. Wygrany tego spotkania może odskoczyć pozostałym zespołom walczącym o utrzymanie nawet na 4 punkty. „Duma Warmii” w ostatnich 4 meczach zanotowała 4 remisy. Chrobry w ostatnich 5 spotkaniach poniósł aż 3 porażki. Warto jednak dodać, że Stomil to jedyny niepokonany w Fortuna 1 Lidze zespół w 2019 roku.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.