Mecze Warte Fortuny

24 kwi 2019 Udostępnij

Czy dziś po 21 latach czekania do Częstochowy zawita ekstraklasa? A może to Podbeskidzie wygra pierwsze w tym roku wyjazdowe spotkanie? GieKSa nie przegrała sześciu kolejnych spotkań. Stomil przegrał w 2019 do tej pory tylko jeden raz

Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Raków to jedyny niepokonany w tym sezonie zespół na własnym stadionie. Ponadto w 14 spotkaniach w Częstochowie, lider Fortuna 1 Ligi stracił tylko 5 goli. Ostatni raz Michała Gliwę pokonał Rafał Kujawa. Było to jednak w 14. kolejce 24 października. Od tamtej pory bramkarz Rakowa nie wyjmował w ligowym meczu piłki ze swojej bramki. Licznik wskazuje już 616 minut bez straty bramki. Do Częstochowy przyjeżdża jednak zespół, który w swoich szeregach ma aktualnego lidera klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi – Valerijsa Sabalę. Łotysz zdobył do tej pory 11 bramek. W tym sezonie „Górale” na boiskach rywali zgarnęli 20 punktów, co stanowi niemal połowę ze wszystkich zdobytych punktów. Co ciekawe Podbeskidzie jednak w tym roku nie zanotowało zwycięstwa poza Bielsko-Białą.

 

 

GKS Katowice – Stomil Olsztyn

 

Wynik tego spotkania może diametralnie wpłynąć na układ sił w dolnych rejonach tabeli. Oba zespoły zdobyły po 30 punktów. Stomil jest 16, GieKSa pozycję wyżej. Wygrany tego spotkania może odskoczyć pozostałym zespołom nawet na 3 punkty. GieKSa w tym sezonie wygrała na własnym stadionie zaledwie 1 spotkanie. Dla porównania na wyjazdach piłkarze Dariusza Dudka schodzili do szatni z pełną pulą 6 razy. Na Bukowej często padają też remisy. GieKSa zanotowała przed własną publicznością 7 remisów. Przed „Dumą Warmii” to dopiero 2 mecz wyjazdowy w tym roku. Po raz pierwszy Stomil w roli gościa zagrał z Odrą. Z Opola wrócił z 1 punktem, choć zwycięstwo stracił w doliczonym czasie gry po golu samobójczym.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.