Mecze Warte Fortuny

27 lut 2020 Udostępnij

Już w weekend wraca Fortuna 1 Liga! Najciekawiej zapowiada się starcie lidera Warty Poznań z Radomiakiem Radom. Emocji nie powinno zabraknąć także w Legnicy, gdzie Miedź zagra z Zagłębiem Sosnowiec.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowoiec - 29 lutego, godz. 12:40 

Miedź Legnica zajmuje 6. miejsce, które daje możliwość gry w barażach. Podopieczni Dominika Nowaka będą chcieli powalczyć jednak o bezpośredni awans, co potwierdzili transferami. Do Legnicy dołączył m.in. Omar Santana, Josip Soljić, czy wypożyczony z Legii Warszawa Kacper Kostorz. Zagłębie z kolei znajduje się w środkowej strefie tabeli, jednak jeżeli gracze Dariusza Dudka dobrze rozpoczną ligową wiosną to mogą pokusić się o niespodziankę i włączyć się do walki o awans. 

 

Warta Poznań - Radomiak Radom - 1 marca, godz. 18:00 

Warta to największa sensacja w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi. Drużyna z Poznania nie zamierza jednak odpuszczać i jej celem jest wywalczenie awansu. W pierwszym ligowym meczu zmierzą się z Radomiakiem Radom, który również jesienią pokazał wysoką formę i potwierdził, że może pełnić czołową rolę w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Warta zimą wzmocniła się Mateuszem Szczepaniakiem, Krzysztofem Danielewiczem i Jakubem Apolinarskim, a Radomiak w ostatnich dniach ogłosił transfer Marcina Budzińskiego. Trudno jednak wskazać, kto jest większym faworytem w hicie 21. kolejki na zapleczu polskiej piłki. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.