Mecze Warte Fortuny

5 mar 2020 Udostępnij

22. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się już w piątek. Najciekawiej zapowiada się starcie PGE Stali Mielec z Bruk-Bet Termalicą, ale także mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wartą Poznań.

PGE Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica - 8 marca, godz. 12:40 

 

Stal Mielec kapitalnie rozpoczęła wiosenne zmagania w Fortuna 1 Lidze. Drużyna z Mielca na wyjeździe pokonała aż 5:0 Olimpię Grudziądz, a wynik mógłbyć znacznie wyższy. Powodów do radości nie mają za to w Niecieczy, gdzie przed tygodniem trzy punkty zdobyła Chojniczanka Chojnice. Wydaje się, że zdecydowanym faworytem jest Stal, jednak Bruk-Bet po potknięciu z ostatnią drużyną ligi z pewnością zrobi wszystko, aby zapunkować w Mielcu. To dla "Słoników" może być bardzo ważny mecz w kontekście walki o grę w barażach. Stal z kolei czuje za swoimi plecami oddech Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań - 9 marca, godz. 18:00

 

To będzie hit 22. kolejki Fortuna 1 Ligi! "Górale" w pierwszym meczu wygrali 4:0 z Wigrami Suwałki, a z kolei Warta Poznań pokonała Radomiaka Radom. Obie drużyny otwarcie przyznają, że interesuje ich awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i najlepiej z miejsca, które daje bezpośrednią promocję. Trudno jednak wskazać kto ma większe szanse na trzy punkty w poniedziałkowym mecuz. W poniedziałek szczególnie interesująca powinna być druga połowa. Oba zespoły są wtedy bardziej podatne na straty bramek, natomiast drużyna Warty to przy okazji prawdziwi mistrzowie drugich części. Spośród wszystkich 36 bramek dla poznaniaków aż 29 padło w drugiej części gry. 

 

 

 

Dodatkowo, w 22. kolejce Fortuna 1 Ligi obowiązywać będzie akcja #FortunaZaGole, podczas której sponsor tytularny rozgrywek za każdego strzelonego gola przeznaczy 1000 złotych na rzecz fundacji Doliczony Czas. W 21. kolejce pierwszoligowcy zdobyli aż 33 bramki. Kurs na to, że podczas kolejnej serii gier padnie więcej niż 25 bramek wynosi 1.85.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.