Mecz reprezentacji w Bielsku-Białej w liczbach

29 mar 2018 Udostępnij

Choć mecz Polska - Anglia w Bielsku-Białej odbył się już kilka dni temu nadal trudno o nim zapomnieć. Przygotowaliśmy raport o kibicach, którzy dopingowali biało-czerwonych.

Łączna liczba sprzedanych wejściówek na mecz wyniosła 13 745 i jest to nowy rekord jeśli chodzi o wydarzenia organizowane na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, poprzedni ustanowiony został podczas meczu ligowego TS Podbeskidzie i był o ponad dwa tysiące niższy (11 621). Ponad połowa, czyli 7423 osoby po raz pierwszy była na Stadionie Miejskim i liczymy na to, że dzięki fantastycznej atmosferze na meczu będą wracać na ten obiekt, choćby na mecze Podbeskidzia.

 

Wśród kibiców, którzy kupowali wyjściówki na stadion 1/3 stanowiły osoby niepełnoletnie (ponad 4500) a połowę z nich stanowiły dzieci, które nie ukończyły jeszcze 10 roku życia.

 

Najstarszym kibicem był 94-letni mężczyzna, a najmłodsza trójka fanów nie przekroczyła jeszcze roczku!

 

19% kibiców meczu Polska - Anglia to kobiety, 81% stanowili mężczyźni.

 

Najliczniej reprezentowaną szkoła był SMS BBTS, który stawił się na stadionie w liczbie pół tysiąca uczniów, a najliczniejszą szkółką piłkarską był Football Project, którego podopieczni wyprowadzili na boisko obie drużyny, a ponadto na trybunach zasiadło 240 wychowanków tej szkółki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.