Mecz pożegnań

2 cze 2017 Udostępnij

Ostatni mecz w sezonie będzie czasem pożegnań. Swoją przygodę z piłką kończą Dariusz Kołodziej oraz Marek Sokołowski. To też ostatni mecz w Nice 1 Lidze MKS Kluczbork.

W ostatnim meczu sezonu Górale zmierzą się z zespołem już zdegradowanym, który jednak ostatnimi czasy napsuł trochę krwi wyżej notowanym przeciwnikom. MKS Kluczbork, bo o nim mowa jest najrzadziej wygrywającym zespołem 1 Ligi, jednak także niemal najczęściej (poza Chojniczanką) kończył swe mecze podziałem punktów. Tak właśnie zresztą zakończyło się poprzednie spotkanie z Podbeskidziem – remisem 1:1. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą w niedzielę bramki wynosi 1.72.  

 

Dla całej rodziny TSP ten ostatni mecz w sezonie będzie wyjątkowy, bo po raz ostatni w roli piłkarzy na Stadionie Miejskim zobaczymy Dariusza Kołodzieja i Marka Sokołowskiego. Do kadrowych zmian w przyszłych rozgrywkach przygotowują się też w Kluczborku. Z MKS-u po sezonie odchodzi m.in. najlepszy strzelec i ostoja drużyny Rafał Niziołek do Odry Opole, a kariery kończą były gracz TSP Łukasz Ganowicz i Maciej Kowalczyk. Zdecydowanie weselszą informacją jest prawdopodobny powrót do meczowej "18" Michała Szewczyka, który ostatnie spotkanie rozegrał 15 października 2016, kiedy to w meczu z Chojniczanką zerwał więzadła.

 

To nie jedyne roszady w tej drużynie, a zważywszy na spadek można spodziewać się kolejnych. W Kluczborku po niedzielnym meczu pewnie nie jedna łza w oku się zakręci, bo na powrót na zaplecze Ekstraklasy czekać trzeba będzie minimum rok.

 

Już wiadomo, że MKS opuszcza szeregi 1 Ligi jako jej ostatni zespół, bo pięciopunktowej straty do 17 Znicza Pruszków zniwelować już się nie da. Niezła okazja ku podtrzymaniu szansy na przeskoczenie pruszkowian była tydzień temu, jednak zawodnicy z Kluczborka w bezpośrednim starciu ze Zniczem, mimo dwubramkowego prowadzenia zremisowali 2:2. Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie padnie więcej bramek wynosi 2.8.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.