Mecz pełen podtekstów

9 wrz 2017 Udostępnij

Najbliższym rywalem Pogoni będzie Stomil Olsztyn. Powiedzieć, że w tym meczu nie zabraknie podtekstów to nie powiedzieć nic.

Trenerem Pogoni jest Adam Łopatko, czyli człowiek, który przez lata był słusznie kojarzony z olsztyńskim środowiskiem piłkarskim. Latem rozstał się ze Stomilem i związał się z nowym klubem. W Siedlcach Łopatko rozbudował swój sztab o osoby związane z Warmią i Mazurami. Kurs w Fortunie, że padnie bramka między 1-15 minutą wynosi 2.98.

 

Za trenerem trasę Olsztyn – Siedlce pokonali również piłkarze, a konkretnie: Arkadiusz Czarnecki, Łukasz Jegliński oraz Jarosław Ratajczak. Pod koniec okna transferowego do grona eksstomilowców dołączył Dominik Kun. Co ciekawe, pomocnik wypożyczony z Wisły Płock zaliczył ligowy debiut w barwach olsztyńskiego klubu właśnie na siedleckim stadionie ROSRRiT. Po drugiej stronie barykady szansę występu być może otrzymają piłkarze z siedlecką przeszłością: Ernest Dzięcioł i Marcin Stromecki. 

 

Bilans spotkań ze Stomilem nie jest korzystne dla gospodarzy. Pogoniści wygrali dwa spotkania, raz odnotowano remis, zaś olsztynianie wygrali 5-krotnie. Bilans bramkowy jest również korzystny dla Stomilu (13-8). Wspomniane dwa zwycięstwa Pogoni są warte przypominania. Na inaugurację sezonu 2011-12 beniaminek II ligi wschodniej z Siedlec wygrał 3:0 ze Stomilem. Łupem bramkowym podzielili się wówczas: Adam Czerkas, Marek Kaliszewski oraz Robert Kwiatkowski. W minionym sezonie Pogoniści wygrali po trafieniu Konrada Wrzesińskiego. Kurs w Fortunie na ilość bramek Pogoni 0-1 wynosi 1.49. Na obu meczach zasiadło ponad 2 tysiące kibiców.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.