Mecz Chojniczanka – GKS Katowice odwołany

15 mar 2018 Udostępnij

Mecz 22. kolejki Nice 1 Ligi: Chojniczanka – GKS Katowice został odwołany. Powodem przełożenia spotkania są niekorzystne warunki atmosferyczne, które występują od początku tygodnia i prognozy na najbliższe dni są bardzo niekorzystne. Boisko jest odmrożone na głębokość 20 cm i wszelkie prace mechaniczne nie są w stanie przynieść pożądanych efektów.

W środę na Stadionie Miejskim Chojniczanka odbyła się wizytacja delegata PZPN. Na podstawie opinii delegata, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN uznał, że mecz odbędzie się w innym terminie. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w piątek 16 marca o godzinie 20:45. Nowy termin spotkania nie jest jak na razie znany.

 

W związku z odwołaniem meczu wstrzymana zostaje sprzedaż biletów na spotkanie z GKS-em Katowice. Wszystkie bilety zakupione dotychczas w Strefie Kibica nie tracą swojej ważności i zakup nowego biletu nie będzie konieczny. Istnieje także możliwość zwrotu biletu.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.