Mecz bez presji

2 cze 2017 Udostępnij

Udany sezon Stal Mielec zakończy z Pogonią Siedlce. Obie ekipy mają zapewniony byt w Nice 1 Lidze w przyszłym sezonie.

Stal Mielec ma na swoim koncie 45 punktów i plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli. Pozycja ta z pewnością nie ulegnie już poprawie, natomiast podopiecznych Zbigniewa Smółki może wyprzedzić jeszcze Chrobry Głogów.

 

W ubiegłym tygodniu Stal pokonała na wyjeździe innego beniaminka - GKS Tychy. Tym samym podopieczni Zbigniewa Smółki bardzo udanie zakończyli pasmo wyjazdów. W czterech spotkaniach poza Mielcem, ekipa Stali dwa razy wygrała i dwa razy zremisowała.

 

Pogoń Siedlce ma za sobą nieudany wyjazd do Legnicy, gdzie zespół przegrał z Miedzią 3:0. Na wyjazdach ekipa z Siedlec zdobyła tylko 14 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w Nice 1 Liga. Kurs w Fortunie, że Pogoń nie zdobędzie bramki wynosi 2.63.

 

Pogoń i Stal mierzyły się ze sobą trzykrotnie. Bilans tych meczów jest korzystniejszy dla siedlczan, którzy wygrywali dwukrotnie i raz zremisowali. Stosunek bramek wynosi 8:3 także na korzyść Pogoni. W rundzie jesiennej w Siedlcach biało-niebiescy po trafieniu Michała Bajdura pokonali Stal 1:0. Kurs na przedział bramek 0-1 wynosi 3.2.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.